Poznaj systemy drzwiowe i okienne Decalu

Nowoczesne systemy okienne i drzwiowe Decalu to popularne, funkcjonalne i solidne rozwiązania. Ich wybór jest bardzo szeroki i można znaleźć produkty idealne dla siebie. Gwarantują doskonałe parametry, oszczędność, wieloletnie użytkowanie, komfort cieplny i bezpieczeństwo. Poza tym będą pasować do wnętrza w każdym stylu.

Innowacyjny system Decalu

Na rynku znajdziemy bogatą ofertę rozwiązań – m.in. profil aluminiowy drzwiowy czy systemy okienne PVC lub drewniane. Tym razem prezentujemy systemy Decalu wykorzystujące innowacyjną technologię So Easy. Pozwala ona obniżyć koszty związane z produkcją, a także zapewnia niezwykłą szczelność i jakość elementów. System ten nie sprawia też kłopotów w montażu, użytkowaniu czy pielęgnacji. Poznaj wybrane rozwiązania z linii Decalu.

Systemy drzwiowe i okienne Decalu – przykładowe rozwiązania

System aluminiowy drzwiowy Decalu 88 Doors

System o głębokości zabudowy 88 mm to jedno z często wybieranych rozwiązań w ofercie marki Deceunick. Wykonane w technologii So Easy drzwi nie zostaną zdeformowane nawet mimo silnego nasłonecznienia. Decalu 88 Doors wyróżnia się też oryginalnym wzornictwem i estetyką, ale najważniejsze są świetne parametry tego systemu. Profil aluminiowy drzwiowy zyskuje rosnącą popularność jest dobrą alternatywą dla innych rozwiązań.

System drzwiowy Decalu 163 Slide

System drzwi przesuwnych Decalu 163 Slide w technologii So Easy wpisuje się doskonale w aktualne trendy. Smukły profil aluminiowy drzwiowy wyróżnia się eleganckim designem, pozwala też na optymalne doświetlenie wnętrz. Dzięki systemowi So Easy można dopasować linię wizualną do każdego domu lub innego budynku, niezależnie od jego stylu i aranżacji.

System okienny Decalu 110 Steel

System ten wpisze się w oryginalne wnętrze industrialne, na przykład w mieszkanie w kamienicy z cegły. Takie apartamenty powstają m.in. w starych ceglanych fabrykach. Prezentowane rozwiązanie w technologii So Easy łączy funkcjonalności systemów PVC i drewnianych. System ten gwarantuje wysoki komfort termiczny również w trudnych warunkach pogodowych.

System okienny Decalu 88 Open Out

System Decalu 88 Open Out oparty również na technologii So Easy to system okien wychylnych na zewnątrz. Profile oraz systemy okuć pozwalają na produkcję okna do 180 kg. Został opracowany głównie do prestiżowych budynków biurowych i luksusowych apartamentowców. Profil 88 mm zapewnia kompatybilność ze wszystkimi systemami So Easy, funkcjonalność, oryginalny design oraz estetykę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *